Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Litoměřice >>

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

více o nabídce >>

Vaším úkolem bude:
• Sociální šetření a zabezpečení sociální agendy včetně řešení sociálně právních problémů,
• sociálně právní poradenství,
• evidence kontaktů pro příjem nových klientů,
• sociální poradenství klientům - popř. rodinným příslušníkům,
• jednání s úřady, s opatrovníky klientů,
• zabezpečení základní soc. agendy, kontrola aktuálnost Standardů kvality sociálních služeb, návrh jejich aktualizací.

Vzdělání odpovídající požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, předchozí pracovní zkušenosti výhodou.

• 8 hodinová směna,
• práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie,
• trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě,
• Možnost využít dětskou skupinu pro vaše děti přímo v našem domově
• 5 týdnů dovolené
• Speciální odměny za směny nad pracovní plán
• Finanční bonusy za odpracované roky
• Poukázky na volný čas, kulturu a zdraví (2 400 Kč/rok)
• Dotované stravování – 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojů
• Zvýhodněné tarify v rámci O2 Family
• Slevovou kartu do lékáren Benu

Mzda:30 500 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Terezín