Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Teplice >>

Tým klientské podpory na emailu a chatu – pro OZP

více o nabídce >>

JAKÁ BY BYLA VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

• písemná komunikace s bankovními klienty prostřednictvím emailu a chatu
• přijímání a zpracování písemných požadavků klientů prostřednictvím
elektronických kanálů (email a chat)
• online podpora klientů banky – pouze písemná komunikace
• práce v interním systému banky, zadávání dat do systému

KOHO HLEDÁME, CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

• v našem týmu se bez maturity a dobrého písemného projevu neobejdete
• musíte být kamarád s počítačem a se současnými technologiemi (internetové
bankovnictví, chytrý telefon)
• hledáme parťáka, co rád komunikuje s lidmi a rád pomůže tomu, kdo je u PC
třeba na druhém konci republiky a neví si rady
• hledáme týmového hráče, kterému záleží na budování dobrých vztahů s
klientem

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

• možnost práce na zkrácený úvazek
• po zaučení možnost práce z domova
• 20 dní dovolené a 8 dní zdravotního volna
• volné víkendy a svátky
• individuální přístup a péči – zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
• kontinuální podporu nejen v práci – vždycky máte parťáka v zádech, který vás podporuje po celou dobu pracovního poměru, nejen v začátcích, v týmu máme i sociální pracovnici, která je oporou a pomocí v nelehkých životních situací
• nadupaný benefit program - zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (příspěvek na stravování, Benefit Plus karta, masáže zdarma, lístky do kina, dotované volání a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

Chcete-li poznat, jak Kolibřík CSR umí vytvořit přátelské a inspirující pracovní prostředí na míru pro hendikepované, pošlete svůj životopis a naše HR Jitka se s Vámi spojí a ráda vše projde po telefonu nebo vám zařídí osobní setkání u kávy.

Mzda:18 000 - 22 000 Kč/měs.
Počet míst:6
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Teplice