Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Teplice >>

DEDOLES Teplice ❤ Kompletní prodejní tým

DEDOLES ♥ kreativní kousky oblečení, nezapomenutelné reklamní písničky a tančící křečci s veverkou.
Naše veselé produkty se prodávají již ve 21 státech Evropy a v České republice máme již 15 prodejních míst!

*Máš zkušenosti s prodejem nebo dokonce už i s řízením prodejny a vedením menšího týmu zaměstnanců?
*Móda je Tvojí vášní a tak například víš, která ponožka se hodí k pantoflím nebo ke spodnímu prádlu?
*Rád/a komunikuješ se zákazníky a dokázal/a bys udělat z běžného nákupu našich produktů příjemný zážitek?

Pak nás neváhej kontaktovat! ♥

Aktuálně hledáme kolegu/yni na pozici Asistent/ka prodeje pro náš teplický kiosek, ve kterém prodáváme nejen ikonické „veselé“ ponožky, ale i spodní prádlo, sportovní kolekci, pantofle a další zajímavé kousky.

Teď několik faktů:

*Sháníme šikovné kolegy na HPP, částečný úvazek i brigádu.
*Směny budou plánovány podle otevíracích hodin nákupního centra a protože chceme našim zákazníkům splnit každé přání, jsme jim k dispozici každý den vč. víkendů a svátků. Směny si mezi sebou ale v týmu spravedlivě dělíme. (PO-NE 9-20hod, 8hod. směny - denní/odpolední).

Tvá pracovní náplň:

*prodej a perfektní zákaznický servis
*řešení reklamací
*práce s registrační pokladnou
*administratíva spojená s výkonem práce
*příjem dodávek, vystavení a uskladnění zboží

Předchozí zkušenost na obdobné pracovní pozici (ideálně přímo v rámci fashion retailu) budou jistě velkou výhodou, ale nejsou nezbytnou podmínkou. Rádi mezi sebe přivítáme nadšence pro Dedoles, který povede náš kiosek a tým s láskou, jako svůj vlastní a naše produkty bude prodávat vždy s úsměvem na tváři :-)

Prostě někoho, koho práce u nás bude opravdu bavit a těšit.

*stravenky ve výši 100,- Kč plně hrazené Dedoles
*zaměstnanecká sleva na produkty Dedoles
*určitě Tě potěší i to, že hned k nástupu od nás dostaneš několik párů ponožek ;-)

Ozvi se nám &amp; už teď se těšíme na setkání s Tebou ♥

Mzda:11 500 - 23 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Teplice