Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jihlava >>

Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách NZDM Zastávka Telč

Posláním ZASTÁVka Telč je poskytovat bezpečí, podporu a pomoc mladým lidem ve věku od 11 do 26 let. Vytvářet takové podmínky, aby mladí lidé byli schopni a ochotni podílet se na řešení svých problémů a lépe se s nimi vyrovnávali.

Náplň práce:
• Přímá kontaktní práce s uživateli služeb - realizace volnočasových a preventivních aktivit
• Sociální poradenství pro děti, dospívající a mladé dospělé
• Spolupráce s rodiči, školami a návaznými institucemi
• Administrativa související s poskytovanými službami

Specifické požadavky
• Odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
• Věk minimálně 21 let
• Orientace v problematice sociálních služeb
• Zkušenost s prací v oblasti nízkoprahových služeb pro děti a mládež výhodou
• Komunikační a organizační schopnosti
• Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou
• Schopnost pracovat samostatně i v týmu
• Ochota pracovat v odpoledních a podvečerních hodinách
• Řidičský průkaz skupiny B

Obecné předpoklady
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Znalost práce na PC (MS Office, grafické programy, internet)
• Vysoká míra odpovědnosti a kreativní přístup k práci

• Pracovní poměr na 0,5 úvazku
• Místo výkonu práce Telč
• Nástup dle dohody
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Možnost dalšího vzdělávání, práce pod supervizí
• Zaměstnanecké výhody
• Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
• Práci v přátelském a dynamickém kolektivu a prostor pro realizaci vlastních nápadů

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Telč