Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Tábor >>

Provozní vedoucí

Jsme ryze českou expandující společností působící po celé České republice v oblasti správy a údržby budov. Z důvodu posílení týmu hledáme pro oblast
Tábor a okolí posilu a to na pozici:

VEDOUCÍ PROVOZU
mezi hlavní náplň práce bude patřit provoz svěřených zakázek, především:
· zabezpečení personálního obsazení (ve spolupráci s perso. oddělením),
· koordinace dodávky služeb,
· objednávání spotřebního materiálu a technického vybavení,
· evidence a hospodaření s majetkem,
· kontrola kvality provedených prací,
· zpracování docházky a personálně-mzdových podkladů,
· příprava podkladů pro fakturaci,
· komunikace se zákazníky, rozvíjení obchodních vztahů, řešení problémů a stížností.

Další náplň práce:
· optimalizace nákladů (personálních i materiálních), vytváření systémových opatření,
· školení pracovníků úklidu v oblasti BOZP,
· vedení, motivace a rozvoj podřízených pracovníků,
· v případě potřeby zajištění a zapojení externích dodavatelů.

VÝHODOU JE PRAXE NA OBDOBNÉ POZICI.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a rádi byste pracovali pro naši společnost, zašlete nám prosím Váš životopis (včetně fotografie).

Vybrané uchazeče budeme do 2 týdnů od ukončení inzerce kontaktovat.

S Vašimi osobními materiály bude zacházeno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních
údajů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a platné až do jeho odvolání písemnou formou.

· SŠ vzdělání/vyučení,
· zkušenosti s řízením kolektivu,
· dobrou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook),
· komunikativnost, vstřícnost a organizační dovednosti,
· časovou nezávislost,
· zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a trpělivost,
· řidičský průkaz skupiny B.

· práci v dynamickém kolektivu,
· služební auto, notebook, telefon
· multisport karta,
· 20 dní řádné dovolené + 5 dní bonusové dovolené
· zázemí stabilní společnosti,
· motivační finanční ohodnocení,
· možnost odborného vzdělávání,
· nástup ihned, případně dle dohody.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ, OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Tábor