účetní

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

NÁPLŇ PRÁCE: samostatné účtování dokladů (zadávání účetních dat do systému, účtování, párování), vyúčtování služeb spojených s bydlením pro naše klienty, vedení účetnictví pro externí klientelu (SVJ)
DALŠÍ POŽADAVKY: znalost podvojného účetnictví, minimálně 8 letou praxi v oboru účetnictví,
samostatnost, pečlivost, svědomitost
NABÍZÍME: odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, příspěvky z programu sociálního fondu družstva), pravidelnou pracovní dobu, pracoviště ve Svitavách, zázemí stabilní společnosti
KONTAKT: e-mailem

pracoviště:Svitavy, Svitavy
Nástup:01.01.2022 -
Mzda:24000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:Bytové družstvo Svitavy (Úřad práce)
Lokalita:Svitavy
ID inzerátu: 4003888     Vloženo: 11.09.2021