řidič, závozník

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

NÁPLŇ PRÁCE: doručování zboží našim zákazníkům z oblasti celých Čech, naložení zboží do dodávkových vozů, montáže a demontáže produktů na našich prodejnách, naskladnění zboží do překladových skladů, komunikace se zákazníky, přeprava zboží spojená s rozvozy
POŽADAVKY: fyzická zdatnost a zručnost, zodpovědnost za svěřené cíle,trestní bezúhonnost, praxe v oblasti řízení, prozákaznická orientace, schopnost aktivního naslouchání, řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr, progresivní systém školení, moderní a příjemné prostřední v blízkosti aut. nádraží, příjemný kolektiv a zázemí, tři dny dovolené navíc sick-day, stravenkou karta
KONTAKT: telefonicky (8-16h), e-mailem

pracoviště:Svitavy Předměstí Dimi..., Svitavy
Nástup:01.10.2019 -
Mzda:20000 - 30000 Kč/měs.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:ProSpánek SE
Lokalita:Svitavy
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3467128