Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Šumperk >>

ČÍŠNÍK V HOTELOVÉ RESTAURACI

více o nabídce >>

Hledáte práci v krásném prostředí Jeseníků?
Máte zkušenosti s prací na place nebo za barem?

Jsme Wellness centrum Kolštejn, které se nachází v malebné vesničce Branná. Naším cílem je zlepšovat duševní pohodu lidí nejen v České republice tím, že vytváříme místo, kde běžné starosti nepatří a naši hosté si tedy mohou užívat relaxaci a pohodu v prostředí jesenických kopců.

Hledáme člověka do našeho týmu na pozici ČÍŠNÍK/ČÍŠNICE do hotelové restaurace.
Co Vás čeká?
- Práce v zaběhnutém hotelovém provozu
- Vaším denním chlebem bude obsluha hotelových hostů a turistů
- Práce na vícedenní turnusy

- SŠ nebo praxe výhodou, ale ne podmínkou

- Práce na plný úvazek nebo brigádně v celoročním provozu ve stabilním hotelovém zařízení
- Zaručený základní plat a odměny dle tržeb
- Možnost zaměstnaneckého ubytování zdarma
- Nástup dle dohody

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Šumperk