Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň - jih >>

SEŘIZOVAČ / MECHANIK - Chotěšov

I Ty můžeš ladit formu našich strojů! Rozjeď svou kariéru a slušně vydělávej!

Nepotřebuješ mít vysokou školu, stačí být technický typ, mít šikovné ruce a chtít se naučit novým dovednostem jako seřizovač. Slušně si vyděláš, budeš součástí akčního týmu profíků, kteří seřizují naše stroje světové kvality.

Náplň práce:
- seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuální zakázkové náplně
- údržby a drobné opravy na svěřeném výrobním oddělení
- kontrola strojů pro jednotlivé pracovníky

Přidej se do našeho sehraného týmu a můžeš se těšit na zajímavou práci jako seřizovač. Navíc, nepotřebuješ předchozí praxi, vše potřebné tě naučíme.

Nástup možný IHNED!

Máš stejně šikovné kamarády? Řekni jim o nás a pojďte k nám pracovat společně. Zajistíme Vám i stejné směny.

Pokud budeš chtít, můžeš to díky propracovanému kariérnímu plánu dotáhnout třeba i na mistra nebo servisního technika a jezdit po celém světě.

- vyučení ve strojírenském / elektro oboru nebo technickém oboru výhodou, není podmínkou
- znalost mechanických oprav, manuální zručnost
- odpovědnost, schopnost samostatné práce
- práce v turnusovém provozu
- praxe s jemnou mechanikou a pneumatikou výhodou, není podmínkou
- vhodné i pro uchazeče se znalostí vstřikování plastů nebo pro absolventy technických škol

- moderní, příjemné a čisté pracovní zázemí, práce s nejnovějšími technologiemi
- velmi dobré platové ohodnocení + 13. mzda
- příplatky za přesčasy nad rámec zákoníku práce 50-100 %
- variabilní složka mzdy až 20 %
- docházkový bonus 1.500 Kč / měs. + bonus za firemní věrnost 500,- Kč / měs.
- až 1.500,- Kč / měs. dle odborných zkušeností
- dotované závodní stravování (5 jídel, včetně polévky, pití a salátu)
- příspěvek na praní pracovního oblečení 100,- Kč/měsíc
- finančně oceňujeme zlepšovací nápady
- jednorázové finanční bonusy k životním i pracovním jubileím 8 -15.000,- Kč
- stipendijní programy pro děti - 100 % úhrada školného na vybraných středních a vysokých školách
- po zapracování pět týdnů dovolené a smlouva na dobu neurčitou
- dotovanou firemní autobusovou dopravu z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně, Heřmanovy Huti a Merklína
- stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- podporujeme své zaměstnance v kariérním postupu
- možnost výjezdových cest do zahraničí - Mexiko, Čína, Německo, ...
- firemní školení a jazykové kurzy
- benefitní program na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci ve výši až 3.600 Kč/rok + mimořádné přípisy bodů
- zvýhodněné vstupenky na kulturní akce
- bonusy za doporučení nových pracovníků až 4.000 -30.000 Kč
- firemní právní odborná školení
- závodní lékař v areálu společnosti
- pravidelná setkání s vedením společnosti
- každoroční vánoční večírek a další …

Pokud máš zájem, pošli nám svůj životopis a přijď se v kterýkoliv pracovní den PO-PÁ v 9:30 podívat na personální odd.v Chotěšově, kde si vypíšeš žádost o pracovní místo a s mistrem si prohlédneš své budoucí pracoviště. Součástí prohlídky je i možnost vyzkoušet si práci z naší výroby.
Ničeho se neboj a přijď nás navštívit !

Mzda:30 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Stod