Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Uherské Hradiště >>

Elektrokonstruktér – Staré město u Uherského Hradiště od 40 000Kč/měs.

Pro našeho významného klienta, který je spolehlivým dodavatelem modulárních staveb jako jsou obytné kontejnery, stavební buňky a skladové kontejnery dodávají také kompletní modulární stavby firemních či školských zařízení, hledáme zaměstnance na pozici Elektrokonstruktér.
Náplň práce:
• Návrhy elektro řešení modulárních staveb.
• Zpracování technických řešení detailů, příprava výrobní elektro dokumentace a kusovníků.
• Příprava detailní výrobní dokumentace pro výrobu jednotlivých kontejnerů.
• Flexibilní pracovní doba, převážně Po-Pá od 8:00-16:30

• Vzdělání SŠ/VŠ v oboru.
• Vyhláška 50/1978
• Základní znalost AUTOCAD (zaškolíme).
• Znalost anglického a německého jazyka výhodou.

• Dlouhodobou spolupráci.
• Smlouva na hlavní pracovní poměr.
• Mzda po zaškolení od 40 000Kč – dle zkušeností.
• Přátelské jednání.
• Zaškolení od zkušených kolegů.
• Příspěvek a dopravu ve výši 3 000Kč měsíčně.
• Příspěvky za odpracovanou dobu již od 1.roku ve společnosti.
• Příspěvek na stravování ve výši 75 Kč/den.
• Zvýhodněné telefonování pro celou rodinu.
• Příspěvek při svatbě zaměstnance a narození dítěte.
• Možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění.

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Staré Město