Manažer podpory prodeje / manažerka podpory prodeje

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Kontakt e-mailem
Hledáme:
- samostatného člověka, který přemýšlí v souvislostech a je pečlivý
- proaktivního člověka, který umí rychle nacházet bezodkladná řešení a dávat věci do pohybu
- je komunikativní a asertivní
- praxe a zkušenosti z obchodu jsou nutností
- zvládne rychlé tempo, stresové situace a důslednost v dodržování nastavených pravidel
- řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
- navrhování, rozvoj a kontrola obchodní strategie společnosti
- zajištění odborných a obchodních dovedností pracovního týmu
- zodpovědnost za výběr dodavatele a cenotvorbu svěřeného portfolia produktů
- zodpovědnost za výši skladových zásob a obrátkovost
- navržení plánogramů zboží, vizualizace prodejen
- pravidelný kontroling, dodržování pravidel merchandisingu
- navržení a příprava podpůrných prodejních akcí pro zvýšení prodeje
- půjčovna nářadí a strojů - zodpovědnost za provoz a rozvoj
- vyhledávání příležitostí pro další rozvoj společnosti.

Nabízené výhody:
- základní mzdové rozpětí 42 000Kč - 50 000Kč
- plus roční bonus až 200 000 Kč

pracoviště:Rychnov nad Kněžnou, Rychnov nad Kněžnou
Nástup:01.12.2021 -
Mzda:54000 - 66000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:STAMONT CZ s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Rychnov nad Kněžnou
ID inzerátu: 4032261     Vloženo: 09.10.2021