Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Rychnov nad Kněžnou >>

Manažer skladu/Warehouse manager

Společnost, která se pohybuje především v automobilovém průmyslu a je předním výrobcem a dodavatelem vnitřního vybavení pro automobily značky Škoda, hledá do svého závodu nového kolegu! Máte zkušenosti s řízením skladu a skladových zásob na obdobné pozici v automobilovém průmyslu? Ovládáte anglický nebo německý jazyk na úrovni B1/B2? Chtěli byste se stát součástí moderního prostředí závodu? Jestli Vaše odpověď zní ano, přihlaste se nám.

Náplň práce

- Řízení skladu a skladových zásob z hlediska interní logistiky
- Nastavování/zlepšování interních procesů (5S, Lean management atp.)
- Přinášet podněty a návrhy k zlepšení procesů ve skladu
- Zavádění a monitorování procesů
- Práce v SAP systému
- Vedení týmu o velikosti 30-40 lidí
- Odpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany
- Provádění pravidelného reportingu
- Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
- Vedení personální agendy v návaznosti s HR oddělením
- Zodpovědnost za včasnou zásobu výrobní linky materiálem
- Provádění příprav a účastnění se na auditech společnosti
- Organizace a příprava inventur
- Příprava personální strategie za přiřazený útvar
- Vedení technické správy svěřené manipulační techniky
- Odpovědnost za dosažení nastavených KPI

- Zkušenost z obdobné pozice
- Znalost systému SAP
- Praxi v řízení skladu a skladových toků
- Zkušenosti z vedením týmu
- Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

- Pružná pracovní doba
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a dosažených výsledků
- Služební mobil a notebook
- Možnost profesního růstu a vzdělání
- 13 plat dle hospodářských výsledků
- 25 dní dovolené za kalendářní rok
- Možnost home office (2dny/měsíc)
- Příspěvek na dětské rekreace
- Příspěvek na obědy, dotované nápoje
- Poukázky Flexi Pass
- Odměny za životní a pracovní výročí
- Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely
- Zaměstnanecké akcie

Mzda:50 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Rychnov nad Kněžnou