Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Rychnov nad Kněžnou >>

Mistr v úklidové firmě (od 30 tis., práce na HPP, příplatky, prémie, telefon,.)

Úklidová firma hledá pracovníka na pozici: Směnového mistra.

Místo: Kvasiny

Nástup: ihned.

Náplň práce:
• Organizace a dohled nad dodržováním pracovních postupů,
• Dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,•
• Řešení zástupů na svěřeném pracovišti,
• Dohled nad zapracováním nových pracovníků úklidu,
• Plnění plánu periodických prací

Požadavky:
• Vítáme zkušenosti s vedením lidí nebo minimálně 1 rok praxe v oboru
úklidových služeb,
• Znalost práce na PC
• Organizační schopnost a schopnost sociálního kontaktu,
• Trestní bezúhonnost
• Samostatný, aktivní přístup k výkonu funkce.

Nabízíme:
• Zajímavou a odpovědnou práci v prosperující společnosti,
• Motivující finanční ohodnocení,
• Příjemný pracovní kolektiv,
• Mobilní telefon, práce na HPP, benefity,

Nástup: ihned/dle domluvy

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu.

Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Děkujeme předem za Vaše reakce.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od odeslání e-mailu, nebyl(a) jste vybrán(a) do výběrového řízení.

Zajímavou a odpovědnou práci v prosperující společnosti,• Motivující finanční ohodnocení,• Příjemný pracovní kolektiv,• Mobilní telefon, práce na HPP, benefity.

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Rychnov nad Kněžnou