Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Rychnov nad Kněžnou >>

Skladový kontrolor – Lipovka – vhodné i pro absolventy

Rádi byste nastartovali Vaší kariéru nebo využili dvé dosavadní zkušenosti z logistiky v úspěšné automotive společnosti? Jste pečliví, máte rádi pořádek a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Domluvíte se anglicky nebo polsky?

Dejte nám o sobě vědět!

Máme pro Vás nabídku práce na pozici skladového kontrolora pro výrobní automotive společnosti v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou.

Vhodné i pro ABSOLVENTY.

Co Vás čeká:

• zajištění správného stavu skladu a účtování v SAP, evidence účetních dokladů
• komunikace s výrobním závodem a dodavateli
• plánování dopravy/nakládek
• provádění inventur
• vedení evidence obalů
• objednávání spotřebního materiálu

• min. středoškolské vzdělání
• zkušenosti ve výrobní logistice výhodou
• komunikativní znalost angličtiny nebo polštiny
• znalost MS Office a praktické zkušenosti se systémem SAP vítány
• odolnost proti stresu a ochotu pracovat v týmu
• ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční směny – 7,5 hod)
• pečlivost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost

• práci v prosperující výrobní společnosti
• seberealizaci a možnost osobního rozvoje
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• bonusy, odměny na dovolenou, Vánoce a Velikonoce, stravenky
• motivující finanční ohodnocení

Na Vaše reakce se budu těšit na mailu nebo na tel.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Rychnov nad Kněžnou