Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Rychnov nad Kněžnou >>

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE – 21-32.000 Kč dle zkušeností! + příspěvek na dopravu

Chcete si POŘÁDNĚ VYDĚLAT a pracovat u zaměstnavatele, který vás OHODNOTÍ podle odpracovaných let a zkušeností?

U STABILNÍHO ZAMĚSTNAVATELE s dobrou pověstí a péčí o zaměstnance, který si vás převezme do kmene již po 6 měsících?

Nabízíme práci na 3směnný provoz pro MUŽE i ŽENY.

NÁPLŇ PRÁCE:
* manuální práce (montáž, kompletace) dle výrobních postupů
* NENÁROČNÁ PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE i ŽENY (manipulace s lehkými díly)
* kontrola

KONTAKT:
Svůj životopis prosím zašlete na email: , tel:.
REAGUJTE PROSÍM CO NEJDŘÍVE, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PRÁVĚ PROBÍHÁ.

POŽADUJEME:
* min. ZŠ vzdělání
* pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
* ochota pracovat na 3 směny
* dobrá pracovní morálka

NABÍZÍME:

* mzda od 21 000,-Kč/měsíc, navyšování dle odpracovaných let a zkušeností - až 32 000 Kč/měsíc

* Práce na 3 směny ( 6-14, 14-22, 22-6 )
* základní mzda od 105 Kč/hod + navýšení
* příplatek za přesčas o víkendu 50 % z průměrného výdělku
* další zákonné příplatky
* odměna za docházku 2.000 Kč/měsíc
* příspěvek na dopravu 1.000 Kč/měsíc
* výkonnostní prémie až 3.500 Kč! /měsíc
* 13. plat
* příspěvek na stravování (oběd pro zaměstnance za 20 Kč)
* 5 týdnů dovolené
* nástup možný IHNED!
* stabilní práce na HPP
* MÍSTO VÝKONU PRÁCE: LIPOVKA (okr. Rychnov nad Kněžnou)

Mzda:21 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Rychnov nad Kněžnou