Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha - západ >>

Vedoucí výroby - digitální tisk

Hledáme zodpovědného vedoucího výroby, který hovoří anglicky a má zkušenosti s přímým řízením výroby minimálně 3 roky ve výrobní společnosti.

Náš klient je předním producentem v polygrafickém průmyslu s velkým podílem na trhu. Mateřská firma je z Velké Británie. Český závod v lokalitě Praha- západ funguje od roku 2019 a neustále roste. V současnosti cca. 60 lidí. Rozvíjí proto tým o schopné vedoucí a specialisty v oboru.
Úkolem vedoucího provozu je řídit lokální tým, zejména výrobu a plnění zakázek klientovi včas.
Pozice reportuje Operations manažerovi v anglickém jazyce, proto prosíme, aby se hlásili kandidáti s plynnou angličtinou.

Náplň práce:

- Plánuje výrobu dle odvolávek klientů pro naplnění požadavků interních i externích zákaznických očekávání
- podporuje operations managera ve strategických rozhodnutích
- vyhodnocuje produktivitu a navrhuje zlepšení
- sleduje trendy technologie a navrhuje možné investice do strojového parku
- vede denní meetingy ve výrobě, aby se plnil časový plán a kvalita požadovaná zákazníkem
- zajišťuje odpovídající kvalitativní výstup jak produktu tak práce výrobního týmu
- maximalizuje výkonnost jednotlivce, snižuje prostoje a zvyšuje účinnost strojů
- organizuje 5S, CI a KAIZEN aktivity přímo na ploše a (i) ve spolupráci s kolegy doporučuje návrhy ke zlepšení k realizaci
- je odpovědný za nábor a udržení odpovídajícího počtu FTEs ve firmě spolu s HR oddělením
- zajišťuje, že veškerá práce bude odpovídat Health &amp; Safety Politice společnosti
- spravuje docházkový systém a reportuje přítomnost podřízených
- poskytuje vstupní data pro CAPEX ve spolupráci s finančním oddělením
- navrhuje školení a jiné tréninky a motivuje tak zaměstnance k rozvoji
- odpovídá za produktivitu jednotlivých podřízených, nejen operátorů
- identifikuje potřeby krátkodobého agenturního zaměstnávání pro vykrývání špiček v sezóně
- organizuje talent management a vyhodnocení výkonu zaměstnanců ve svěřené oblasti
- je partnerem zákaznických návštěv, auditů a provádí představení výroby dle potřeb vedení společnosti

Požadavky na uchazeče:

- min. 3 roky zkušeností s řízením výroby
- pokročilá znalost anglického jazyka

Benefity:

- Příjemné pracovní prostředí – firemní kultura, čistota pracovního prostředí
- 25 dní dovolené
- placené přesčasy
- stravenky
- příspěvek na penzijní pojištění
- Roční bonusy

Mzda:50 000 - 70 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Rudná