Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha-východ >>

Skladník/ce (mzda až 32 000 Kč) + náborový příspěvek.

více o nabídce >>

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
· manipulace se zbožím - příjem, naskladňování a vyskladňování zboží
· práce se skenerem / čtečkou čárových kódů
· nakládat a vykládat zboží
· spolupráce s dalšími odděleními společnosti

U nás se pracuje ve 2směnném provozu, což pro Vás znamená, že bude týden pracovat na ranní směně a další týden Vás čeká odpolední směna. Ranní směna u nás začíná v 6:30.
Pokud bydlíte v Praze či okolí, tak se na svojí směnu vždy dostane svozový autobusem, který odjíždí z metra Opatov, a je zcela ZDARMA.

KOHO HLEDÁME?
· Parťáka do týmu, který se nebojí práce a vyhovuje mu směnný provoz
· zkušenost ze skladu VÝHODOU
· spolehlivost a samostatnost

PROČ PRACOVAT U NÁS?
· zázemí původně české společnosti, která je součástí stabilní mezinárodní korporace
· nástup možný IHNED
· mzdu 28.000 - 32.000 Kč (fixní mzda + bonusy)
· nástupní bonus
· 25 dní dovolené
· stravenky 80Kč
· zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment (autodíly, čistící a prací prostředky, atd.)
· balíček slev pro Vás a vaši rodinu: Aquapalace Čestilice - vodní a saunový svět, pobytové zájezdy, slevy na lístky do divadla, sleva na sport (Multisport karta)
· vitamínové balíčky v období chřipek
· firemní oblečení při nástupu do zaměstnání
· zvýhodněné tarify v síti O2, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
· do práce se dostanete pohodlně a ZDARMA firemní autobusem z metra Opatov
· pokud se Vám u nás bude líbit a doporučíte nového kolegu nemine Vás odměna 5.000 Kč

Mzda:28 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Říčany