číšník/číšnice v chráněné kavárně Modrý domeček

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

POZICE POUZE PRO OZP.

Nabízíme:
&quot; Zajímavou práci v zavedené kavárně
&quot; Pracovní úvazek min 0,5 s možností postupného navýšení
&quot; Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové ohodnocení: základní plat úvazek 0,5 - 8.100 Kč/měs.

Požadujeme:
&quot; Schopnost pracovat min. 4 hodiny denně
&quot; Nadšení a motivace k práci, dobrá schopnost učení
&quot; Dobrá fyzická kondice a předpoklady pro práci ve stoje a při chůzi
&quot; Trpělivost, pečlivost
&quot; Dodržování hygienických předpisů
&quot; Schopnost zadávání objednávek do pokladny
&quot; Dobré komunikační schopnosti

Náplň práce:
Odnášení objednávek ke stolům zákazníků, odnášení nádobí, přijímaní objednávek od hostů a jejich písemné zaznamenávání, zadávání do počítače, ideálně přijímání peněz.

Nabízíme: Výkonnostní odměny, vzdělávání

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na telefonicky Po - pá 8.00 - 15.00 hod. - tel..

pracoviště:Řevnice, Řevnice
Nástup:01.02.2024 -
Mzda:9 450 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Základní

Firma:Náruč, z.s. (Úřad práce)
Lokalita:Řevnice