*SPECIALISTÉ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

CZ-ISCO 33392. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail
Náplň práce:
- Nastavit proces přijímání objednávek, systém zadávání objednávek do výroby a jejich kontroly v souladu s technologickým procesem výroby, nastavit technické parametry objednávek
- Rozhodovat o technických možnostech objednávek v souladu s výrobními možnostmi a výrobní kapacitou, příprava technických specifikací, vyplňování technických listů
- Přijímat objednávky od zákazníků, informovat o termínu dodání
- Zpracovat parametry zakázky v souladu s technickými specifikacemi a potřebami zákazníků
- Kalkulovat předběžné náklady objednávky
- Připravovat podklady smluv ve spolupráci s klientem a manažerem prodeje

Požadujeme:
- Praktické zkušenosti na obdobné pozici v prodeji flexibilních obalů min. 1 rok
- Znalost práce na PC
- Plynulá znalost anglického jazyka nebo ruského jazyka
- SŠ nebo VŠ technického směru výhodou
- Výborné organizační, komunikační a interpersonální dovednosti

Nabízíme: 25 dní dovolené, dotované stravování, flexipassy. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení. Místo výkonu práce: Průmyslová zóna B, Háj č.p. 390, Kralice na Hané.

pracoviště:Kralice na Hané, Kralice na Hané
Nástup:01.01.2020 -
Mzda:30000 - 35000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:DGPack s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Prostějov
ID inzerátu: 3763200