Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Prostějov >>

Manipulant / skladník - automotive ONDRATICE

Posilujeme tým o dalšího akčního hrdinu. Jsme strojírenská firma rodinného typu a chybí nám další nadšenec do party.

Náplň práce:
• Řídí interní a externí tok materiálu a vyrobených dílů
• Přijímá a vydává materiál pro expedici
• Připravuje materiál a díly dle plánu výroby
• Připravuje hotové výrobky pro jejich expedici
• Zaváží materiál a výrobky do kamionu
• Vydává a eviduje nářadí, zodpovídá za sklad
• Vydává a eviduje pracovní pomůcky
• Informuje o škodách
• Dodržuje pravidla pro nakládání s odpadem

Co od Vás očekáváme:
• Ukončené SŠ vzdělání technického směru
• Počítačová gramotnost (min. Excel, E-mail)
• Samostatnost, odpovědnost
• Proaktivní přístup
• Organizační schopnosti
• Příjemné vystupování, ochotnu přijímat zadané úkoly, důvěryhodnost
• Průkaz VZV (el.)
• ŘP: sk. B

Na oplátku Vám nabízíme:
• Práci ve firmě rodinného typu v menším pracovním kolektivu
• Seberealizaci a možnost podílet se na udržování dobrého jména společnosti
• HPP na dobu neurčitou, nástup možný po dohodě
• Mzda: od 23 000,- Kč + čtvrtletní odměny
• Jednosměnný provoz – pouze ranní směna (PD: 6 – 14:30), víkendy volné
• Výhodný firemní telefonní tarif

Mzda:23 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Prostějov