Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Prostějov >>

Seřizovač Prostějov

Máte technické vzdělání a jste manuálně zručný? Orientujete se v technické a výkresové dokumentaci a máte navíc i vyhl. 50/78 Sb.,min. § 6? Vyhovuje Vám práce ve 3 - směnném provozu?
Společnost zabývající se výrobou kovových komponentů hledá do Prostějova kolegu, který se postará o údržbu a seřizování nástrojů.

Co Vás čeká?
- Údržba a zodpovědnost za pracovní nástroje
- Nastavování a seřizování strojů ve výrobě
- Vedení výrobní a strojní dokumentace

- Orientaci v technické a výkresové dokumentaci
- SOU nebo SŠ elektro (vyhl. 50/78 Sb.,min. § 6) nebo technické vzdělání
- Uvítáme praxi z výrobní společnosti a zkušenosti s údržbou vstřikovacích strojů
- Znalost práce na PC
- Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

- Práci na hlavní pracovní poměr
- Dotované stravování
- 5 dní dovolené navíc
- Zázemí stabilní společnosti
- Pozice je přímo do kmenového stavu společnosti

Nástup možný ihned!

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Prostějov