Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Prostějov >>

Obchodní zástupce pro ČR

Společnost AGENTURA PLUS s.r.o. je jednou z nejstabilnějších agentur práce na českém trhu, a to od roku 1999. Do svého týmu hledáme posilu na pozici - Obchodní zástupce pro ČR
Náplň práce:
- Akvizice nových klientů na českém trhu převážně moravskoslezský kraj
- Péče o stávající klienty v České republice
- Realizace prodejní strategie v souladu s cíli společnosti
- Budovat nové vztahy s budoucími klienty
- Připravovat podklady pro kalkulaci a nabídky
- Reportování výsledků
- Vlastní organizace času

Jestliže Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, neváhejte nám zaslat svůj CV s FOTOGRAFIÍ. V případě, že Vám neodpovíme do 14-ti dnů, tak jste bohužel nebyli vybráni. Na budoucí spolupráci se těší TÝM AGENTURY PLUS s.r.o.

- SŠ s maturitou/VŠ vzdělání
- Praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Obchodní talent a vyjednávací schopnosti znalost personální problematiky
- ŘP skupiny B reprezentativní a příjemné vystupování znalost
- Základní komunikativnost v AJ (případně další jazyk) výhodou
- Prokazatelné zkušenosti z obchodní činnosti B2B
- Bezúhonnost efektivní komunikace směrem k zákazníkům a kolegům
- Schopnost naučit se a aplikovat tyto dovednosti, vytrvalost při dosahování cílů / vlastní motivace dotahovat věci do konce
- Vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- Aktivní znalost sady MS Office

- Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti
- Týmovou odpovědnou práci a neformální vztahy
- Zázemí ve stabilní a úspěšné společnosti
- Atraktivní fixní mzdu a bonusy dle výkonu – podíl na obratu
- Firemní automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon a notebook
- Prostor pro seberealizaci
- Možnost osobního profesního růstu
- Nástup možný ihned
- Plný úvazek na IČO

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Prostějov