obchodní služba - přepážkoví pracovníci

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopis zašlete na e-mail: poslat email >>.
Pracovní doba: Po-Pá
Hledáme pro oblastní kancelář v Prostějově komunikativní kolegy s příjemným vystupováním, obchodním duchem a orientací na výsledek.

Požadavky: min. SŠ vzdělání, ochota vzdělávat se, komunikativnost a aktivní přístup, uživatelská znalost práce na PC, pojišťovnictví nebo příbuzném oboru výhodou, ne však podmínkou, čistý trestní a insolvenční rejstřík. Nabízíme proškolení a certifikaci v oboru pojišťovnictví a finančních služeb.
Náplň práce: komunikace se stávajícími klienty, oslovování nových klientů, obsluha přepážky, finanční poradenství.

pracoviště:Prostějov Prostějov Sv..., Prostějov
Nástup:01.12.2019 -
Mzda:16280 Kč/měs.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:UNIQA pojišťovna, a.s.
Lokalita:Prostějov
ID inzerátu: 3486406