Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Prostějov >>

Lakovna – přípravář barev, Prostějov, přímo pod kmen

Pro našeho významného klienta se sídlem v Prostějově hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici operátor lakovny – přípravář barev.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

NÁPLŇ PRÁCE:
• příprava lakování, tvorba plánu míchaní barev pro lakovací linku, úprava viskozity
• udržování minimálního obsahu laku v mísící místnosti
• spolupráce s oddělením logistiky při objednávaní barev
• odstraňování odpadních nádob z rozpouštědel z mísicí místnosti
• kontrola technických parametrů, dodržování norem

• výuční list v technickém oboru
• praxe na obdobné pozici výhodou
• uživatelská znalost práce s počítačem (MS Office)
• fyzickou zdatnost, manuální zručnost
• samostatnost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

• práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• motivující finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
• zaměstnání v kmenovém stavu
• stravenky v hodnotě 80 Kč
• pracovní smlouva na HPP
• profesní i osobní růst
• moderní pracovní prostředí
• 3 směnný provoz (týden ranní + týden odpolední + týden noční)

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tel.:

Mzda:21 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Prostějov