Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Příbram >>

Svářeč - možnost zaučení - mzda až 55 000,- Kč + náborový příspěvek 10 000,- Kč!

Máte svářečský průkaz, ale málo zkušeností se svařováním? Nevadí, rádi Vás zaučíme!

Pro zkušené svářeče máme práci také! Nabízíme mzdové ohodnocení dle zkušeností.

Pokud máte svářečský průkaz propadlý, můžeme Vám průkaz zdarma obnovit.

Pracovní náplň:
- Svařování metodou CO2 v samostatných boxech

- Svářečský průkaz - možnost obnovení
- Zkušenosti na pozici svářeče výhodou
- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000,- Kč - vyplacen jednorázově po zkušební době bez absencí
- Mzdu od 43 000,- Kč až 55 000,- Kč/měs.
- Ubytování kousek od pracoviště
- ZDARMA autobusová doprava z lokalit: Praha, Příbram, Hořovice, Sedlčany, Obořiště, Dubenec, Jince, Nový Knín, Stará huť, Voznice, Čenkov a další
- Nadstandartní příplatky za odpolední směnu 6,- Kč/hod. a noční směnu 20 % z průměru
- 40 % příplatek za směnu v sobotu a neděli
- Až 4 000,- Kč osobní ohodnocení
- Dotované stravování nebo stravenky v hodnotě 70,- Kč za směnu
- Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
- Firemní čistírna oděvů 1x týdně
- Možnost týdenních záloh
- Možnost přesčasů
- 25 dní dovolené
- Pitný režim na pracovišti zajištěn
- Práce v čistém a moderním prostředí
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost kariérního a mzdového růstu - navýšení mzdy 2x ročně

Mzda:43 000 - 55 000 Kč/měs.
Počet míst:5
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Příbram