ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Příbram. Svářeč CO2. 2. směny, možnost ubytování

více o nabídce >>

Pro stabilní výrobní společnost se sídlem v Příbrami přijmeme nové pracovníky na pozici "Svářeč CO2" se svářečských průkazem. Pouze 2 směny. Možnost zajištění ubytování. Pokud máte svářečský průkaz chvilku propadlý, nevadí, pomůžeme Vám s jeho obnovou

Místo výkonu práce: Písek
2 směny 8-ky
Nástup možný ihned

Náplň práce:
- Svařovat dle správného postupu svařování a na základě technické výkresové dokumentace
- Upravovat svařenec před samotným svářením a dočišťovat povrch svarů
- Svařovat kovové díly el. obloukem v ochranné atmosféře(CO2), popřípadě obalenou elektrodou
- Zodpovídat za rozměry svařence, které jsou udány ve výrobní dokumentaci
- Udržovat a kontrolovat svěřené technické nástroje

- Platný svářečský průkaz na CO2 a alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
- Znalost čtení a orientace v technické dokumentaci je důležitá pro správné pochopení zadané práce
- Vaší předností by měla být samostatnost, zručnost a orientace na detail

• Stabilitu zaměstnání s dlouholetou tradicí na Příbramsku
• Odpovídající mzdové ohodnocení a měsíční finanční bonus, nástupní základní mzda od 150 - 165 Kč/h s ohledem na předchozí zkušenosti
• Věrnostní odměny
• 25 dní dovolené
- možnost zajištění ubytování
• Dostupnost MHD, hlídané parkoviště v areálu společnosti
• Závodní stravování přímo v areálu společnosti
• Mnoho dalších benefitů a zvýhodnění pro naše zaměstnance

Mzda:25000 - 30000 Kč/měs.
Počet míst:7
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Zadavatel:Martina Křivancová
Lokalita:Příbram
ID inzerátu: 3327027