Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Plzeň - jih >>

Pracovník expedice - Osobní ohodnocení, HPP, 5 týdnů dovolené, stravenky

Pro profesionální nehtová studia vyrábíme a prodáváme široký sortiment produktů.
Právě hledáme pracovníka expedice, který nám pomůže v tom, aby naši zákazníci a partneři naše zboží v pořádku dostali. Proto hledáme nejen pečlivého ale i komunikativního člověka, který se postará o to, aby vše běželo tak, jak má. Vidíte se v tom? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
• Příjem zboží
• Tisk faktur a štítků
• Balení zásilek
• Podávání a předání zásilek dopravcům
• Vydávání osobních odběrů
• Komunikace se zákazníky a partnery

• Schopnost komunikace v angličtině (jak telefonicky, tak i po emailu)
• Střední odborné vzdělání
• Svědomitý přístup, pracovitost, pečlivost
• Příjemné vystupování (nejen) při jednání se zákazníky
• Schopnost práce s MS Office
• Výhodou jsou zkušenosti s ekonomickým SW Pohoda

• Motivující ohodnocení – 23.000 - 25.000 Kč
• Osobní ohodnocení
• Práci na HPP
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky
• Pružný začátek pracovní doby mezi 6 až 7 hodinou
• Jednosměnný provoz
• Rozmanitou náplň práce
• Kafeterii
• Krásné prostředí domu se zahrádkou, kde při pěkném počasí jíme a odpočíváme ;-)
• Fajn šéfa, který vyslechne i Vaše nápady a bude rád za invenci
• Zaškolení
• Nástup dle domluvy
• Místo práce v Přešticích

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:23 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Přeštice