Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

ANIMÁTOR/ ANIMÁTORKA do muzejní instituce v Praze 23000-26 000Kč/měs.

Do našeho týmu hledáme spolehlivou osobu pro práci s dětmi do expozice Dětského muzea a Myšária.
Náplň práce:
- Práce a komunikace s dětmi / příprava dětských programů / soutěží
- Poskytování informačního a navigačního servisu návštěvníkům
- Asistence v rámci samoobslužných aktivit
- Informování o pravidlech návštěvy dětského muzea
- Péče o interaktivní prvky / průběžné doplňování materiálu
- Průběžné poklízení a udržování prostor v reprezentativním stavu
- Pracovní doba: Po – Pá: 8:15 – 18:15 hod; Víkendy – So/Ne/Svátky – 9:45 – 18:15 hod

- Týmového, usměvavého a férového člověka, který má kladný vztah k dětem
- Člověka, který nemá problém s komunikaci v českém a anglickém jazyce
- Komunikativnost, spolehlivost, příjemné a reprezentativní vystupování, loajalita
- Ukončené středoškolské vzdělání
- Vhodné pro studenty (18+), nebo jako brigáda při škole / práci
- Zkušenost s dětmi

- Možnost HPP / DPP
-Skvělý kolektiv
-Stabilní zaměstnání
-Zajímavé ohodnocení
-Práci v zajímavém oboru s dětmi
-Vhodné i pro OZP
Místo pracoviště: Praha 1
Mzda: 150,- Kč / hod
Nástup: 1.7.2023

Mzda:23 000 - 26 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:MD, Absolventi, OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha