Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Účetní 30000 - 35000 Kč/měs. + benefity a odměny; možnost práce z domova

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se polygrafickou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici samostatná/ý účetní.

Jaká je hlavní náplň práce?

- Faktury - likvidace faktur došlých, režijních, skladových
- Účtování leasingu
- Evidence a zpracování interních dokladů
- Banka - příprava platebních příkazů, evidence bankovních výpisů
- Evidence pokladny
- Uzávěrkové práce
- Příprava podkladů pro audit a daňová přiznání (DPH, SH, KH)
- Příprava vybraných hlášení a statistických výkazů

- V oblasti účetnictví se pohybujete alespoň 4-5 let
- Bez problémů se orientujete v účetních a daňových předpisech
- Ovládáte český jazyk, cizí jazyky výhodou
- Orientujete se v MS Office (hlavně Excel), zkušenosti s programem SAP jsou
výhodou
- Jste samostatná/ý a práci si umíte efektivně zorganizovat
- Ke své práci přistupujete pečlivě a zodpovědně

- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Možnost profesního rozvoje
- Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- Zajímavý balíček benefitů - příspěvek na stravování, dopravu, sport, odměny
- Možnost práce z domova

Mzda:30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha