Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Datový analytik, práce z domova či kanceláře dle vaší volby

Pro úspěšnou mezinárodní společnost hledáme vhodné kandidáty, kteří umí pracovat s daty, na pracovní pozici Logistics Data Analyst. Lokalita nerozhoduje! Můžete pracovat z domácího pracoviště. Jedná se o výbornou příležitost nejen pro absolventy, v jednom z nejstabilnějších oborů současnosti - v logistice.
Náplň práce:
* Analýza dat (logistická data, přepravní transakce)
* Vytváření statistických přehledů a reportů a jejich publikování
* Aktualizace ceníků a programovaní různých kalkulačních nástrojů (MS Excel – Visual Basic)
* Zpracovávání ukazatelů výkonu (KPI - Key Performance Indicators) a jejich presentace
* Příprava podkladů a dat pro pravidelná vyjednávání s dodavateli logistických služeb
* Vytváření SQL dotazů pro získání základních dat
* Práce na dalších projektech dle aktuálních potřeb

* Dobrá technická znalost nástrojů pro analýzu a zpracování dat
* Velmi dobrá znalost MS Excel a Visual Basic - logické, vyhledávací, statistické funkce, rozšířený filtr, kontingenční tabulky, makra
* SQL developer (Oracle) – získávání základních dat z databází
* Základní znalost MS Access
* VŠ výhodou, může být čerstvý absolvent
* Dobrá znalost anglického jazyka výhodou
* Proaktivní přístup k řešení zadání, ochota se učit
* Znalost oboru logistiky je plus, není však podmínkou

* Získání pracovní zkušenosti v oblasti nákupu a managementu dopravních a logistických služeb
* Práce v prostředí velké nadnárodní společnosti
* Přátelský a zkušený tým
* 28 dnů volna
* plně hrazené stravenky (příspěvek cca 2 800Kč netto měsíčně)
* 500CZK měsíčně formou MultiBenefits
* Jazykové kurzy zdarma
* Možnost práce z domácího pracoviště, lokalita nerozhoduje
* Nástup možný ihned

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha