Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Samostatná účetní / finanční účetní

Společnost Český národní podnik s.r.o. je provozovatelem sítě obchodů značky Manufaktura. Manufaktura je značkou poctivé české kosmetiky inspirované českou tradicí a přírodou. Kosmetiku Manufaktura vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme v síti 50 značkových prodejen a na e-shopu v Čechách i na Slovensku. Pro doplnění našeho finančního týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Místo výkonu: Praha

Pracovní poměr: na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Hlavní náplň práce:
• vedení účetnictví dle českých účetních standardů
• evidence a zaúčtování bankovních operací a mzdových podkladů
• evidence a zaúčtování faktur, pokladních a interních dokladů
• evidence a účtování majetku
• příprava daňových přiznání – DPH, DPPO, silniční daň
• kontakt s úřady, hlášení, statistiky, administrativní činnost

• VŠ/SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
• znalost účetní a základní daňové problematiky praxe alespoň 3 roky (pro uchazeče je připraven praktický test)
• pokročilá uživatelská znalost práce na PC (MS Office – velká zkušenost práce v Excelu, Word, Outlook)
• samostatnost, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti
• znalost programu Byznys VR výhodou

• zázemí v ekonomicky stabilní a příjemné společnosti (v roce 2018 Manufaktura získala 1. místo v nezávislé prestižní studii KPMG o nejlepší zákaznickou zkušenost)
• příjemné pracovní prostředí nedaleko centra Prahy
• možnost uplatnění a rozšiřování svých znalostí, dovedností a osobních kvalit
• motivující mzdové i pracovní podmínky, korektní jednání
• možnost pružné pracovní doby
• systém zaměstnaneckých výhod
V případě Vašeho zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem ne email, předmět zprávy: Účetní. Termín: do 30.4.2021.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha