Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

SKLADNÍK/MANIPULANT - až 33.000 Kč + 13.plat - HPP Praha 6

Chcete být součástí originálního projektu, který dělá zákazníkům radost? Láká Vás prostředí malé firmy s přátelským kolektivem? Místo, kde je každý článek týmu důležitý a dle svých výkonů nadstandardně ohodnocen? Hledáte možnost dlouhodobé a stabilní spolupráce? Pakliže ano, je pro Vás Manboxeo tím ideálním místem k zaměstnání ;) Tak na co ještě čekáte? Pošlete nám Váš životopis včetně průvodního dopisu. Těšíme se na Vás!

Jaká bude Vaše denní PRACOVNÍ NÁPLŇ v Manboxeo?
Převzetí zboží od dodavatelů
Příjem a kontrola zboží
Evidence zboží
Doplňování zboží do regálů
Obsluha skladové techniky (paleťák, ručně vedené VZV
Nakládka expedovaných objednávek
Spolupráce s kolegy ve skladu

Pro fungování vzájemné spolupráce od Vás POŽADUJEME:

Touhu pracovat a být za to nadstandardně ohodnocen
Samostatnost a pracovní nasazení (přes Vánoce je větší nápor)
Dochvilnost a poctivost
Zodpovědný, pečlivý a důsledný přístup ke svěřené práci
Zkušenosti z obdobné pozice
Pozitivní vztah k fyzické práci

Za Vaše týmové pracovní nasazení Vám rádi NABÍDNEME:

Plat až 33.000 Kč/měsíčně
Případné přesčasy proplácíme 150 Kč/hod.čistého
+ - 13.plat jako prémie za vánoční sezónu (20-40.tisíc čistého)
20 dní dovolené + 2 sick days + 4 dny placeného volna mezi svátky 2021
Dlouhodobá smlouva HPP s výkonem práce na Praze 6
Pravidelná pracovní doba PO – PÁ (7:00 - 15:30 či 8:30 - 17:00)
Pravidelný růst mzdy
Neomezená konzumace naší výborné kávy ;)
Pátky s překvapením :)
Nejnižší možná cena firemních produktů
Dotovaná karta Multisport
Firemní večeře a večírky
Týmový kolektiv a přátelské prostředí
Férové jednání a stabilní zázemí
Nástup IHNED.

Mzda:28 500 - 33 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha