Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Stáž - Marketing a E-commerce specialista (udržitelná móda)

Eco Fashion Labels je rychle rostoucí mezinárodní firma zaměrěná na současnou údržitelnou módu. Nabizíme aktuálně vice než 30 udržitelných, organických, recyklovaných a fair trade certifikovaných značek pro muži, ženy a děti. V současné době pracujeme na vybudování globální online marketplace pro udržitelnou módu. Nabizíme jedinečnou příležitost stát se současti startupu zabývající s údržitelnou módou a získat přehled o všech oblastech podnikání.

Náplň stáže

Správa a vytváření obsahu pro všechny kanály sociálních médií
SEO
Vytváření obsahu
Správa Marketplace – přidávání a aktualizace produktů
Průzkum nových průmyslových trendů/příležitostí pro zvýšení online prodejů a branding
Vyhledávání a kontaktování potenciálních značek pro připojení k našemu marketplace
Analýza prodeje a marketing
Průzkum trhu – identifikace nových prodejních a marketingových kanálů
Kontaktování potenciálních spolupracovníků a influencerů
Volitelné povinnosti jako např. blogování a/nebo fotografování

Informace:

Délka stáže 2-6 měsíců, na plný nebo částečný úvazek
Flexibilní datum nástupu
Lokalita: Vzdáleně s týdenními online schůzkami. Pokud sídlíte v Praze, budeme mít osobní schůzky každý týden.
Stáž je neplacená ale máte možnost získat univerzitní kredity
Posílejte nám prosím své životopisy a motivační dopis na e-mail.

Požadavky

Vzdělání v oboru
Kreativní a proaktivní přístup
Výborná angličtina slovem i písmem
Němčina nebo italština výhodou
Dobré organizační schopnosti
Flexibilita a schopnost pracovat s různými úkoly ve všech oblastech firmy
Stáž musí být povinnou součást vašeho studijního programu na univerzitě/škole

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:4
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Praha