Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Ostraha – Praha 135 Kč/h + ubytování možné.

Zajímá Vás práce v oblasti bezpečnostního průmyslu s možností kariérního růstu? V současné chvíli hledáme bezpečnostní pracovníky pro logistický areál v lokalitě Praha – západ.

Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace.

Náplň práce:
Pochůzková činnost
Monitoring parkoviště, perimetru, hlavních vstupu do objektu, kuřárny aj.

VOLEJTE PROSÍM: Po - Pá 10:00 - 17:00

Spolehlivost
Pečlivost
Samostatnost
Chuť učit se novým věcem
AJ výhodou, nikoliv podmínkou
Reprezentativní vystupování
Osvědčení strážný – není podmínkou, ale výhodou
Nemáte aktuálně žádný záznam ve výpisu z rejstříku trestů

Motivační ohodnocení od 135 Kč/h + 27Kč/h
Moderní a příjemné pracovní prostředí, kde se nebudete nudit
Nabytí profesních zkušeností z provozu, které nikde jinde nezískáte
Výší úroveň bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikace aj.)
Možnost kariérního a platového růstu
Možnost uplatnění cizích jazyků
Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
Férový a empatický přístup jaký jste ještě nezažili
Možnost vyplácení záloh každý týden
Zajištění ubytování
Svozový autobus
Možnost stravování v kantýně.
Pokud nejste držiteli profesní kvalifikace, pomůžeme Vám ji získat

Mzda:162 Kč/hod.
Počet míst:5
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce
vzdělání:Základní

Lokalita:Praha