Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

OFFICE MANAGER – možnost i na zkrácený úvazek

Naše společnost působí na trhu zánovních a ojetých vozů Hyundai a Kia téměř 22 let. Hledáme člověka do týmu, který je zodpovědný, pracovitý a čestný. Jsou to klíčové vlastnosti, na kterých je postavena dlouholetá strategie firmy, zajišťující našim zákazníkům kvalitní a profesionální služby.

Pozice na minimálně 20h / týdně.

Prosíme zájemce jen s možností dlouhodobé spolupráce.
Pozici lze vykonávat i na zkrácený úvazek či částečně z domova.

Pracovní náplň:
 odpovědnost za kompletní a především bezproblémový chod kanceláře
 příprava smluv, administrativní příjem vozů
 zodpovědnost za inzerci všech vozů
 příprava podkladů a komunikace s účetním oddělením a majitelem firmy
 reporting majiteli společnosti
 úzká spolupráce s lidmi v týmu
 asistence majiteli společnosti

 Minimálně SŠ vzdělání
 Znalost práce na PC podmínkou, požadujeme rychlost a znalost programů MS Office
 Brát na sebe odpovědnost, schopnost samostatné práce
 Flexibilitu, spolehlivost, komunikativnost, loajalitu

 práci v malém, přátelském kolektivu
 možnost pracovat ve firmě, která má hlavní cíl - spokojeného zákazníka
 naše společnost využívá moderní pracovní nástroje se zavedenými pracovními postupy
 s ohledem na velikost firmy možnost získání praxe s velkým pracovním rozsahem
 základní mzda + odměny (100 - 130 Kč / hod)
 firemní benefity i pro rodinné příslušníky

Mzda:150 - 200 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ, OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha