Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého a milého kolegu či kolegyni na pozici fakturant/ka.

Hledáme šikovného člověka, který si vezme celou agendu fakturací na starosti. Budete spolupracovat s kolegy z finančního, obchodního i realizačního oddělení kvůli podkladům k fakturaci. Také budete komunikovat s vedením společnosti o úhradách přijatých faktur a celkově byste se měli zapojit do chodu firmy a přispívat k její prosperitě.
Kdo má rád čísla, je pečlivý a umí pracovat systematicky a chce profesně růst je pro něj tato práce jako stvořená.

Náplň práce:

• práce v účetním systému
• příprava podkladů k fakturaci (komunikace s klienty a dodavateli)
• spolupráce s realizačním a obchodním oddělením kvůli vystavovaným fakturám pro klienty
• zaznamenávání důležité komunikace s klienty do CRM
• zpracování dokumentů do systému, kontrola přijatých faktur, vystavování faktur
• zajištění včasné úhrady faktur – přijatých i vystavených
• komunikace s finanční účetní
• vedení celkové fakturační dokumentace, statistiky, reporting

• týmovost, pozitivní přístup, zdravou asertivitu, úsměv na tváři
• minimálně SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou)
• aktivní znalost práce na PC – především Excel, Outlook, internet
• zkušenosti s obdobnou pracovní náplní výhodou
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• zájem se v daném oboru nadále vzdělávat

• dlouhodobou spolupráci
• možnost podílet se na prestiži ambiciózní a dynamicky se rozvíjející české společnosti
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• možnost karierního růstu, prostor pro osobní rozvoj
• zajímavé finanční ohodnocení (fixní + bonusy)
• Multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha