Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Poradce/konzultant v optice

Hledáte novou pracovní příležitost, kde byste mohli uplatnit svého obchodního a empatického ducha? Pro našeho váženého klienta hledáme kandidáty na pozici Poradce/konzultant v optice. Náš klient patří ke globálním lídrům v oblasti poskytování poradenství a prodeje oční optiky a nyní hledá posily na své pražské pobočky. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co Vás čeká:
• možnost poradit zákazníkům to nejlepší pro jeho oči
• aktivní prodej brýlí, kontaktních čoček a dalších optických pomůcek
• komunikace se zákazníky na profesionální úrovni
• práce v týmu
• trocha potřebné administrativy

• SŠ s maturitou (obor oční optik výhodou nikoliv podmínkou)
• zkušenosti s prodejem
• ochotu učit se nové věci a vzdělávat se
• být týmovým hráčem
• ochotu pracovat na směny (8h r/o) a občas o víkendu

• různorodou práci, kde je možné se stále vzdělávat a profesně růst
• benefity typu stravenky, Cafeterie, bonusy/odměny a další
• slevy na brýle a kontaktní čočky 50% i pro vaše blízké
• plně hrazenou možnost studia se získáním titulu Dis.
• školení a workshopy
• na vybrané prodejny příplatek na dojíždění 2000 Kč

Hledáme konzultanty pro lokality Praha Novodvorská, Šestka, Pankrác, Zličín a Letňany.

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:4
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha