Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

CAD designer/ka lesnické a zahradní techniky –PTC CREO Praha

více o nabídce >>

Jsou Vaše očekávání od zaměstnání shodná s našimi?
* Potřebujete se realizovat?
* Jste tvůrčí a dynamický?
* Pracujete rád(a) v týmu?
* Nebo se to chcete vše naučit?

Náplň práce:
* Konstrukce strojních součástí a sestav ve 3D – PTC Creo
* Využívání nejnovějších technologií při vývoji nových produktů
* Tvorba technické dokumentace
* Práce v týmu úzce spolupracujícího s partnerem v Praze 5

* Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, případně praxe v oboru 1 rok
* Pečlivost, svědomitost, technického ducha
* Schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu
* Znalost strojní technické dokumentace
* Zkušenosti s modelováním ve 3D – PTC Creo je výhodou
* Znalost světového jazyka němčina i angličtina je výhodou

* Předáme Vám unikátní know-how, podpořené léty zkušeností
* Poskytneme kompletní zázemí pro zaškolení
* Máme zavedenou flexibilní pracovní dobu (pevné jádro: po - čt 9:30 - 15:00, pá 9.30 - 13:00)
* Když se Vám bude dařit, odměna Vás nemine
* Někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmostí
* Dáme Vám prostor rozvíjet se v mnoha oblastech jak osobnostně, tak profesně
* Talent umíme ocenit, osobnostní i profesní růst Vám zaručíme
* Cafeterie - individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefity na míru ve výši 12.000 Kč/rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, dovolenou, ve zdravotnictví, na volnočasové aktivity aj.)

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha