Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Prodavačka/Vedoucí směny

více o nabídce >>

Čarodějnický obchod hledá posilu do týmu na pozici prodavačka/vedoucí směny.

Náplň práce:
Zajištění chodu a vzhledu prodejny
Komunikace se zákazníky - aktivní prodej a poradenství, vyřizování objednávek z e-shopu
Zodpovědnost za práci se zbožím - péče o sklad (objednávky, příjem zboží, inventura)
Organizace a efektivní koordinace denních činností na prodejně
Vedení týmu - aktivní rozvoj a motivace zaměstnanců
Nábor, výběr a zaškolení nových zaměstnanců, plánování směn
Zajištění provozních záležitostí

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš životopis s fotografií.
Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni na pohovor.

Výborné organizační a komunikační schopnosti
Schopnost samostatného a logického uvažování
Pozitivní a optimistický přístup k práci
Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
Zkušenost s řízením a motivováním lidí, případně s vedením provozovny
Dobrá znalost práce s počítačem - výhodou zkušenost s pokladními/skladovými programy
Chuť neustále se zdokonalovat a prohlubovat své znalosti
Zájem o esoteriku a osobní rozvoj
Časovou flexibilitu a ochotu pracovat i o víkendech
Znalost AJ na komunikativní úrovni

Práci v zajímavém prostředí
Možnost profesního a mzdového růstu
Zaměstnanecké výhody a benefity (sleva na produkty, provize z prodeje)

Mzda:24 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha
ID inzerátu: 3558299     Vloženo: 24.02.2020
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01