ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka již není aktivní

SOCIAL MEDIA SPECIALIST

více o nabídce >>

Hledá se Social Media Specialist do úspěšné marketingové agentury, který/á zastřeší online-marketingové aktivity pro firemního klienta - celosvětově úspěšnou a známou výrobní společnost. Lokalita: Praha - Vinohrady

Co Vás čeká?

V rámci pozice Social Media Specialist budete zodpovědný/á za kompletní správu Facebooku výrobní společnosti a Vaše pracovní náplň bude zahrnovat návrhy, realizaci a správu kampaní, vyhodnocování kampaní, komunikaci s fanoušky (jménem klienta) či komunikaci s klientem.

Vedle tohoto klienta budete mít rozjeté další 2-3 menší projekty.

Váš profil

  • Čeština (rodilý mluvčí) + dobrá angličtina – práce na mezinárodních projektech

  • Dobrá znalost Power editoru, business manageru a dalších profi nástrojů

  • Výborná znalost sociálních sítí a jejich formátů

  • Zkušenosti se správou profilů a community managementem

  • Kreativita, samostatnost, spolehlivost a dodržování termínů

Na co se můžete těšit?

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • Práci na TOP klientech

  • Možnost kariérního růstu

  • Home office

  • 25 dní dovolenky

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Cafeterii

  • Sick days

  • Dog-friendly office

  • Lokalita: Praha - Vinohrady

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Zadavatel:Lubomíra Rybošová
Lokalita:Praha
ID inzerátu: 3547179