Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTŮ na Ústav analýzy potravin a výživy (úvazek 0,5 - 1,0)

Ústav analýzy potravin a výživy VŠCHT Praha se věnuje výzkumu na špičkové úrovni v mezinárodním měřítku v oblastech souvisejících s hodnocením bezpečnosti, kvality a autenticity potravin. Na vědeckých projektech se podílí týmy složené z výzkumníků z celého světa. Abychom podpořili další rozvoj vědecké práce, rádi mezi sebou přivítáme nového kolegu / kolegyni.

Administrátor/ka projektu administruje projekty financované z různých národních a mezinárodních zdrojů a spolupracuje při tom úzce s projektovým manažerem projektu a s pracovníky zodpovědnými za realizaci projektu.

Náplň práce:
• Komunikace a spolupráce s vědci z celého světa pracujícími na zajímavých projektech
• Administrativní podpora průběhu projektu, koordinace klíčových aktivit a sledování postupu projektu včetně harmonogramu, podpora a motivace členů projektu k efektivnímu výkonu
• Plánování a koordinace operativních úkolů, svolávání schůzek realizačního týmu a další organizační aspekty realizace projektu a finančního plnění, řízení rizik projektu
• Reportování postupu projektu a dosahování cílů, výstupů a monitorovacích indikátorů projektu
• Finanční řízení projektu, plánování, realizace a kontrola finančních činností na projektu včetně koordinace, plánování a kontroly zdrojů a rozpočtu projektu a sledování a řízení cash flow projektu
• Odpovědnost za dodržení pravidel poskytovatele dotace, dohled nad dodržováním povinné i nepovinné publicity projektu
• Odpovědnost za administraci vůči poskytovateli dotace (zprávy a změnová řízení), komunikace s poskytovatelem dotace
• Součinnost s orgány a útvary VŠCHT Praha, komunikace a koordinace uvnitř VŠCHT Praha
• Spolupráce na přípravě zpráv o stavu projektu a jejich prezentace
• Přímá účast na interních a externích kontrolách projektu

Kontakt:
V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila, zašlete svůj strukturovaný životopis v AJ společně s motivačním dopisem v AJ a kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete mailem nebo na adresu: VŠCHT Praha, Personální odbor, Výběrová řízení – Lidské zdroje, Technická 3, 166 28 Praha 6

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání, vhodné i pro studenty VŠ
• Komunikační úroveň AJ slovem i písmem na minimální úrovni B2, ČJ – rodilý mluvčí
• Uživatelskou znalost MS Office
• Zodpovědný přístup k práci, velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti, systémové myšlení, spolehlivost
• Schopnost pracovat jak v týmu, tak samostatně, učit se nové věci
• Pozitivní a proaktivní přístup k řešení problémů
• Výhodou je zkušenost s projektovým řízením a s administrativou EU fondů a dále orientace v akademickém prostředí, příprava webových stránek a práce se sociálními sítěmi

Nabízíme:
• Zajímavou a různorodou práci v mezinárodním akademickém prostředí na úvazek 0.5 – 1.0, s pružnou pracovní dobou a možností home-office
• Získání zkušeností v oblasti zavádění mezinárodních standardů v prostředí vědeckého výzkumu
• Podporu dalšího vzdělávání, osobního růstu a rozvoje včetně jazykových kurzů
• Profesionální pracovní tým
• Motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
• Prostor pro vlastní iniciativu a seberealizaci, možnost osobního a profesního rozvoje, vzdělávací akce a workshopy, sportovní a jazykové kurzy pro zaměstnance
• 6 týdnů dovolené, příspěvky na stravné - dotované stravování, firemní rekreační zařízení, dětský koutek/dětská skupina pro děti zaměstnanců VŠCHT Praha, po roce příspěvek na penzijní pojištění, další benefity v souladu s kolektivní smlouvou, možnost parkování pro zaměstnance

Předpokládaný nástup: 1. 1. 2020 nebo dle dohody

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha