Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Pracovník v sociálních službách - Ošetřovatel/ka

více o nabídce >>

Náplň práce:
- poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením
- zajištěné pomoci a podpory při běžných denních činnostech
- posilování soběstačnosti a sebeúcty
- poskytování pomoci v realizaci aktivit vycházejících ze zájmů a dovedností obyvatel
- podpora základních sociálních a společenských kontaktů (s rodinami, ostatními obyvateli a dalšímu lidmi mimo domov seniorů)
- individuální plánování a vedení další dokumentace
- provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti

Požadavky:
- hledáme člověka, pro kterého je tato práce určitým posláním
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost
- spolehlivost a samostatnost, týmová práce
- práce na PC
- praxe s cílovou skupinou výhodou

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v novém a nadstandartním prostředí na okraji Prahy
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- možnost rozvíjet službu, realizaci vlastních nápadů
- péči o osobní a kvalifikační růst, vzdělávání
- mzdu a odměny odpovídající výkonu a pracovní pozic
- možnost ubytování mezi směnami
Zajímavé platové ohodnocení 22.000 – 25.000,-Kč čistého. Pro více informací volejte kontaktní osobu. Těšíme se na spolupráci

Mzda:22 000 - 25 000 Kč/měs.
Počet míst:4
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Praha