Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Hosteska v hotelové restauraci

Four Seasons Hotels and Resorts je celosvětová elitní společnost s více než 40 000 zaměstnanci, kteří spolupracují na tom, aby svým hostům důsledně poskytovali co nejkvalitnější profesionální služby v oblasti pohostinství. Naše společnost se dlouhodobě umisťuje na žebříčku sestavovaným magazínem Fortune “100 nejlepších zaměstnavatelů”. Připojte se k nám a zjistěte proč!

Do naší elegantní italské restaurace CottoCrudo hledáme usměvavou Hostesku s příjemným a profesionálním vystupováním.

Hosteska je ambasadorem naší restaurace a prvním kontaktem s našimi hosty, proto hledáme sebevědomého kandidáta s výbornými komunikačními dovednostmi a profesionálním vystupováním.

MEZI HLAVNÍ POVINNOSTI HOSTESKY PATŘÍ:

· Spravování rezervačního systému.
· Vítání a usazování hostů.
· Příprava nabídek a aktualizace stávajícího menu.

· Příjemný vzhled a profesionální vystupování,
· Výborná znalost českého a anglického jazyka,
· Předchozí zkušenost na podobné pozici výhodou,
· Časovou flexibilitu vzhledem k ranním a odpoledním směnám od pondělí do pátku.

· Kreativní pracovní náplň a práci v mladém, dynamickém týmu.
· Zajímavé finanční ohodnocení.
· Jako bonus až 20 nocí v rámci řetězce Four Seasons Hotels and Resorts po celém světě.
· Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, mezinárodních transferů.
· Program zaměřený na kvalitní pracovní prostředí: stravování zdarma, čistění uniformy, volnočasové akce pro zaměstnance, charitativní akce, zaměstnanecké benefity Sodexo Cafeteria atd.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha