Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Sherlog Technology hledá vývojáře HW

Pro oddělení vývoje HW/SW přijmeme nového vývojového pracovníka se zaměřením na elektrotechniku.

Náplň práce:
 spoluúčast na vývoji a testech nových HW a SW řešení pro speciální zabezpečovací a
monitorovací realizace
 podpora při provozování systémů pro vyhledávání a monitoring odcizených vozidel a strojů
 prototypový vývoj a spoluúčast na řízení výroby
 kreslení schémat a návrhy plošných spojů
 samostatná práce s měřícími přístroji ( osciloskop, multimetry, RLC můstek, spektrální/anténní analyzátory, PSV metr, VF generátor, VF powermeter, mikroskop a jiné)
 analyzování dat různých komunikačních protokolů
 ověřování nových funkcí firmwarů radiových jednotek a aplikací pro PC implementovaných našimi programátory
 testování a úpravy HW různých jednotek a modulů dle aktuálních potřeb

Požadujeme:
 min. středoškolské vzdělání elektrotechnického směru se zaměřením na slaboproud
 zkušenosti na pozici vývojáře HW/SW alespoň 5 let nebo schopnosti tomu odpovídající a dále spolehlivost, pečlivost, přesnost, samostatnost, mechanickou zručnost – šikovnost
 vhled do problematiky vývoje HW, zkušenosti s návrhem HW
 schopnost samostatně řešit komplexní problémy a navrhovat jejich řešení, odhalovat a analyzovat chyby v zapojeních a na DPS
 perfektní znalost pasivních i aktivních součástek (druhů, vlastností, parametrů, pouzder)
 schopnost vybrat a následně správným způsobem aplikovat integrovaný obvod s využitím dokumentace výrobce
 perfektní orientace v elektrotechnických schématech a konstrukčních výkresech
 znalosti návrhových programů (pracujeme především s Eagle)
 tvorba schémat dle konceptuálního zadání, výběr součástek, sestavování soupisek, tvorba výrobní dokumentace
 znalost zásad správného návrhu desek plošných spojů a procesu zadávání jejich výroby
 vynikající dovednost pájení mikropájkou THT i SMD součástky, pájení horkým vzduchem, schopnost pájet s citem
 dobrá orientace v měřící technice, schopnost samostatně provádět měření elektrických veličin
 schopnost oživovat prototypy/výrobky dle dokumentace a identifikace chyb
 zkušenosti s programováním mikrokontrolérů v assembleru
 alespoň základní znalost některého vyššího programovacího jazyka (c+,basic, java,…)
 znalosti číslicové techniky, hradla, procesory, paměti, atd.
 znalost sběrnicí UART, I2C, SPI, 1-Wire, CAN, USB, RS232
 zkušenosti s flashováním pamětí a procesorů (JTAG, SWD)
 znalost problematiky lineárních stabilizátorů a spínaných zdrojů, základní topologie měničů
 znalost problematiky EMC, odrušení sběrnic, signálů, napájení, stínění, atd.
 znalosti baterií Pb, Li-Ion, Li-Pol, NiMh, NiCd a problematiky okolo jejich nabíjení
 práce na PC na admin úrovni (Windows, Word, Excel, Vývojová prostředí, Software
programátorů)
 znalost angličtiny, zejména odborné elektrotechnické terminologie nutné k práci s datasheety a aplikačními poznámkami součástek

Uvítáme:
 opravdový zájem o elektro obor
 uvítáme znalosti z vysokofrekvenční techniky, antény, přizpůsobení, modulace, atd.
 znalost některého z programů pro simulaci analogových/digitálních obvodů
 podrobnější znalost alespoň jedné rodiny mikrokontrolérů (Microchip, STM,Silab,..)
 znalost práce s weby prodejců elektronických součástek (Mouser, TME, Farnell,..)
 umění práce s některým CAD programem na bázi AutoCADu
 znalosti typických výrobních chyb a příčin provozních selhání
 zkušenosti s opravami elektronických zařízení

Nabízíme:
 práci v malém kolektivu
 rozmanitou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí
 finanční ohodnocení reflektující zkušenosti a schopnosti
 flexibilní začátek a konec pracovní doby
 mobilní telefon a notebook
 profesní a odborný růst
 zaměstnanecké benefity

Mzda:40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha