Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Skladník pro Prahu-Západ, Až 32 000 Kč, slevy na výrobky!Nástup ihned

Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako skladový manipulant - picker?

Pokud máte slabost pro elektroniku, a ve skladu jste jako ryba ve vodě, pak hledáme právě Vás! :-) Pokud zkušenosti ze skladu nemáte, ale tato práce Vás láká, i tak Vám dáme šanci se realizovat. Sklad se nachází v Hostivicích (Praha - Západ), cca 10 min. busem z metra B &quot;Zličín&quot;.

Budete pracovat pro společnost zaměřenou na velkoobchodní prodej, dodávající domácí spotřebiče a elektroniku téměř po celé České Republice. Je distributorem mnoha světových i lokálních značek, zaujímající vedoucí nebo přední pozice na trhu, a zároveň zajišťuje i individuální rozvozy z celého světa.

Pracovní doba
8.30 -17.00 (možné přesčasy v případě většího objemu práce, flexibilita výhodou)

Náplň práce
• Pickování, vychystávání zboží dle objednávek

• Zkušenosti na obdobné pozici výhodou (především pickování)
• Zodpovědný přístup k práci
• Trestní bezúhonnost
• Fyzicky zdatné muže, dobrý zdravotní stav
• Časovou flexibilitu, ochotu pracovat přesčas

• Práci v zázemí prosperující české, ale zároveň nadnárodní společnosti
• Práci v příjemném kolektivu
• Zajímavé a vysoce motivační mzdové ohodnocení (vysoké sezonní odměny)
• Zaměstnanecké výhody (sleva na firemní výrobky/služby, firemní společenské akce)
• Nepodmíněno žádným stupněm vzdělání, vhodné i pro absolventy
• Nástupní mzda 32 000 Kč hrubého (CELOROČNÍ PRŮMĚR) + možné osobní
ohodnocení v případě kvalitní práce, mzdový a osobní růst

Mzda:32 000 Kč/měs.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ
vzdělání:Základní

Lokalita:Praha