Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Hlavní účetní, až 60 000 Kč, perspektivní dlouhod. práce ve stabilní společnosti

Pro našeho klienta - obchodní společnost z oblasti telekomunikací - hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

Požadavky:
- VŠ/SŠ ekonomického směru
- 5 let praxe na pozici účetní, z toho 2 roky na vedoucí pozici
- Znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
- Pokročilá uživatelská znalost PC, zejména Excel, Word
- Zkušenost s účetním programem Microsoft Dynamics NAV výhodou
- Schopnost vedení menšího týmu
- Přesnost, schopnost orientovat se na detail

Náplň práce:
- Odpovědnost za komplexní vedení účetnictví v plném rozsahu
- Odpovědnost za zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
- Příprava podkladů pro daňová přiznání
- Zpracování daňových přiznání v řádném termínu
- Zpracování podkladů pro externí subjekty
- Zabezpečení účetní evidence a inventarizace majetku
- Vedení a kontrola samostatné účetní a fakturantky

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Perspektivní a dlouhodobé pracovní místo
- Přátelský kolektiv
- Nástup ihned
- Lokalita pracoviště: Praha 10

Mzda:50 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha