Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

PR specialista pro kosmetickou firmu #sdReZ

Jste kreativní a máte zkušenosti s PR a externí komunikací? Chcete se podílet na budování povědomí značky? Domluvíte se dobře anglicky?

Pro významnou a úspěšnou kosmetickou firmu se zaměřením na rostlinnou kosmetiku hledáme nového člena do týmu PR a komunikace.

Náplň práce:
- Podílení se na tvorbě komunikační a PR strategie a její implementace s cílem zvýšit povědomí o značce
- Budování a udržování vztahů s novináři, influencery, bloggerkami
- Monitoring médií a příprava reportů
- Správa FTP (sdílený server) pro média
- Příprava a organizace různých PR akcí (pro influencery, zaměstnance atd)
- Interní komunikace
- Administrativní podpora (procesy oběhu a zakládání smluv, fakturace atd.)

- Minimálně 1-2 roky praxe na podobné pozici
- Vysokoškolské vzdělání
- Velmi dobrou znalost anglického jazyka
- Komunikativního a týmového ducha se zájmem o trendy v oblasti PR a
komunikace
- Organizační dovednosti
- Kreativita

- Perspektivní a stabilní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
- Zaměstnanecké benefity - stravenky, slevy na produkty, slevy na kosmetické
péče, karta Multisport
- Práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
- Možnost občasné práce z domova
- 3 dni navíc k dovolené

Mzda:35 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Praha