Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Mistr/Mistrová úklidových prací, areál Výstaviště Praha

více o nabídce >>

Náplň práce:
• provozní zajišťování chodu svěřených činností (úklid, svoz odpadu, údržba zeleně apod.)
• řízení a kontrola svěřených prací v areálu Výstaviště Praha, včetně aktivního zapojení do vykonávání prací
• úzká spolupráce s manažerem objektu a produkčním teamem Výstaviště Praha
• dohled a kontrola nad plněním úklidových prací dle harmonogramu
• kontrola plnění pravidel bezpečnosti práce

Nástup je možný ihned. Při zájmu zašlete strukturovaný životopis, spolu s fotografií a s uvedením aktuálních kontaktních údajů na e-mail

Požadujeme:
• „selský rozum“ a manuální zručnost
• schopnost řídit menší team pracovníků
• odolnost vůči stresu
• chuť pracovat v kolektivu
• časovou flexibilitu (občasná práce o víkendu, večer apod.)

Co Vás u nás čeká:
• mzda od 22 000 – 35 000,- Kč hrubého (v návaznosti na množství práce, odpracovaných víkendech apod.)
• smysluplná práce na dobu neurčitou
• zajímavá pracovní zkušenost, podílení se na pořádání kulturních a jiných akcích v areálu Výstaviště Praha
• flexibilní pracovní úvazek
• stabilní zázemí firmy
• přátelský kolektiv

Mzda:22 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha