Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

Technik jakosti Noutonice u Prahy

Zahraniční, prosperující společnost pohybující se na českém trhu v oblasti výroby vlhčených hygienických produktů, hledá do své centrály v NOUTONICÍCH – Lichocevsi, vhodné kandidáty na pozici:

Technik jakosti
Náplň práce:

· Kontrola kvality výrobního procesu v souladu s výrobními předpisy, se zaměřením na kvalitu finálního produktu, kontrola čistoty, hygieny a pořádku ve výrobní hale

· Odpovědnost za konečné odsouhlasení produktu před samotnou výrobou, vytvoření referenčních vzorků

· Pravidelná kontrola finálního produktu ve stanovených časových intervalech, provádění záznamů o jeho shodě či neshodě se specifikací

· Příprava podkladů pro výrobu

· rozhodování o opravách, vyřazení z procesu či o zastavení expedice a o dalším použití nekvalitních výstupů

· Spolupráce na projednávání a vyřizování reklamací

· Výstupní kontrola zboží před expedicí k zákazníkovi

· Evidence a skladování zpětných vzorků stejně jako vzorků pro prezentaci zákazníkům

Požadavky:

· SŠ vzdělání, chemické zaměření výhodou

· Samostatnost, odpovědnost a týmová spolupráce

· Schopnost samostatného rozhodování

· Částečná znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

· práce na hlavní pracovní poměr

· zázemí úspěšné a stabilní společnosti

· motivační finanční ohodnocení

· příjemný pracovní kolektiv

· 5 týdnů dovolené

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Praha