Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha >>

SENIOR účetní do Partners

Účetnictví a daně jsou vašim koníčkem? Máte rádi pestrou, a ne nudou práci i když se jedná o čísla, administrativu spojenou s účetnictvím. Máte tyto další předpoklady? Příjemné a milé vystupováním, samostatně, odpovědně a spolehlivě pracovat na svěřených úkolech, ale také pracovat v týmu a efektivně komunikovat. Pokud jste si odpověděla ANO to jsem přesně JÁ, tak právě vás hledáme.

Do našeho týmů účetních přivítáme další posilu na pozici SENIOR ÚČETNÍ.

Co budete vaše náplň práce?
• Agenda vedení účetnictví
• Správa agendy DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
• Měsíční závěrka, inventarizace a kontrola účtů
• Příprava roční účetní závěrky, finančních výkazů
• Účtování cestovních příkazů, kurzových rozdílů, položek časového rozlišení
• Účtování, kalkulace daní (DPH, daň z příjmu, silniční, z nemovitostí)
• Účtovaní majetku
• Zpráva závazků a pohledávek

Co vám MY můžeme nabídnout?
• Práci na HPP s pružnou pracovní dobou
• Možnost dalšího vzdělání a kariérního růstu
• Řada firemních výhod (stravenky, sick days, příspěvky na sport a kulturu, penzijní připojištění, Multisportkartu, cafeterii a další z řad zaměstnaneckých benefitů …)
• Finanční ohodnocení s potenciálem růstu a bonusy za skvělé výsledky
• Telefon a notebook, tak abys mohl/a pracovat i občas z domova
• Ale hlavně milý a pohodový tým v prima kancelářích na Chodově.

Zní to dobře, to jsme rádi. Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis, těšíme se na Vás!

Koho hledáme do našeho týmu?

Milou a zodpovědnou osobnost, která má zkušenost se samostatným vedením účetní agendy. Dobrý vztah k technickým úkonům nebo zkušenost s implementací, nebo migrací dat výhodou
Znalost NAV výhodou, ale určitě není podmínkou – vše se dá rychle naučit.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Praha